I Vy můžete být ohroženi parazity!

Zdravotní problémy se občas nevyhnou nikomu. Na takové problémy, jako je chřipka nebo nachlazení jste si už tak nějak zvykli, ale občas Vás může sužovat něco jiného, čeho si zpočátku nemusíte ani všimnout. Pokud máte doma zvířecího miláčka, měli byste zbystřit své smysly. To, že Váš mazlíček je ohrožen parazity, je jasné. I proto byste měli chodit pravidelně k veterináři pro odčervovací tabletu. Ale to, že parazity vymýtíte u svého psa nebo kočky, ještě neznamená, že se jimi nemůžete nakazit i Vy!
léky proti parazitům

Podezřelé projevy není radno podceňovat!

Pokud jste si v poslední době u sebe všimli následujících projevů, měli byste zvážit jejich brzké řešení:

·                    Únava, která Vám brání vykonávat každodenní činnosti

·                    Nespecifická bolest břicha

·                    Změny v náladě a chování

·                    Deprese a nechuť cokoli dělat

Všechny tyto na první pohled nespecifické příznaky mohou být způsobené tím, že Váš organismus je napaden parazity. Pokud dříve osvědčené metody jako polykání vitaminů a konzumace ovoce a zeleniny nepomáhá, je načase pořídit si speciální přípravky na odčervení. Může se Vám to zdát neuvěřitelné nebo dokonce nepřístojné kupovat si pro sebe přípravky na odčervení, ale vězte, že jejich pravidelnou konzumací zabijete v těle širokou škálu parazitů a červů, jakými jsou tasemnice, škrkavky nebo měchovec.

Pozor na děti!
Zvířecími parazity bývají ohrožené především děti, protože právě ony se s domácími mazlíčky nejvíce mazlí a ruce, kterými se jim probíraly v srsti, posléze strkají do pusy. Proto s pořízením léčebných přípravků neotálejte, bývají vyrobené z přírodních látek a bylin a zajisté Vám pomohou!
kluk se psem
Nedbejte pouze na zdraví Vašich miláčků, ale i na zdraví svoje a svých
dětí. Jakmile necháte Vašeho psa nebo kočku odčervit, riziko vlastního onemocnění se rapidně snižuje. A o to přece jde, nemám pravdu?

I Vy můžete být ohroženi parazity!
Ohodnoťte příspěvek

Mohlo by se vám líbit...