Kontrola udržuje ve stavu bělosti

.

Kdo nikdy nepodnikal, nevložil do své firmy větší finanční obnos, tak nemusí až tak dobře chápat situaci, kdy se majitel rozhodne mít všechno pěkně pod kontrolou. Nákup různých kamer a do vozového parku satelitní sledování, se vyplatí. V první řadě ochrání majetek firmy nebo jedince a ještě se postará o bezproblémový chod samotných zaměstnanců. Co již ale mnoho lidí nevidí, že je to i pro jejich ochranu, jelikož se snadněji zaznamenají situace, které by později mohly vyústit ve velké problémy. Nikdo nestojí o větší komplikace, než jsou způsobené běžným provozem a opotřebením.

sledování

Majitel se již nemusí obávat STK

Systém, který se nainstaluje do vozidla, a prakticky to může být určené k převozu lidí, zvířat, zboží nebo i práce na staveništi a podobně, přirozeně ohlídá jakýkoliv stroj a upozorní na výrazné poškození nebo jinak vzniklé problémy. Je až neuvěřitelné, že i laik díky němu bude v obraze. Pak lze předcházet komplikacím na technických prohlídkách. Je pravdou, že některé závady jsou i tak tolerovány, ale rozhodně to nebudou žádné vážné prohřešky.

počítač

Kdy neprojdeme STK:

.
  • Špatně seřízené osvětlení – vypadá to jako banalita, přesto kontrola žárovek je na místě.
  • Svítící kontrolky – přehlížení znamená již nějaký problém, který visí ve vzduchu. Naštěstí pokud to bude řidič ignorovat, systém, může bez problémů vzniklou chybu nahlásit za něj a zaznamenat.
  • Prasklé sklo – to rozhodně není lehká závada, ale na druhou stranu je pravda, že na rozeznání nepotřebuje nikdo vyhodnocení chytrého systému.
  • Nádrž na LPG – je pravdou, že když je ve vozovém parku více druhů vozidel, tak je mnohdy těžké všechno uhlídat. Ovšem když se o správnou administrativu postará někdo spolehlivý, tak je to hračka. Pak se snadno připomene i prošlá nádrž LPG.
  • Únik kapaliny – řadí se mezi poměrně časté závady, ale také nemusí být pouze vzniklé poruchou. Někdy za tím může být i jiný faktor. Na systém si nikdo nepřijde, upozorní a ten oříšek, jak to rozlousknout nechá až na nás.

Ohodnoťte příspěvek
.

Mohlo by se vám líbit...