Neuhněte ze svého životního stylu

Lidé jsou různí. Někteří svůj život obohacují pouze zážitky a jinak nehledí na to, co mají na sobě, nebo v jakém prostředí se pohybují. Jsou ale také lidé, kteří se rádi obklopují pěknými, nevšedními věcmi, mezi nimiž se cítí skvěle. Ano, jsou to dva extrémy. Ale najdete-li zlatou střední cestu, musíte být spokojeni i Vy.
foukání skla
Vždyť podporujete české mistry skláře!
Nemusíte být vnímáni svým okolím, že jste povrchní, když si vybíráte luxusní osvětlení do prostředí svého bytu, nebo firmy. Proč byste se nemohli obklopovat luxusem a originální nádherou, když se v její blízkosti cítíte skvěle? To jste snad povrchní? Kdepak. Na řeči kolem sebe nedejte! Víte, možná je to závist, že máte vkus a smysl pro krásu. A možná také to, že jste si na tak originální svítidla dokázali vydělat.
Někdo vydělané peníze prosurfuje v Austrálii, jiný je zase investuje do originální krásy svítidel BOMMA.
oválné žárovky
Mnozí si ale neuvědomují, že Vy svým nákupem podporujete česká řemesla, která jsou ve světě uznávaná a vyhledávaná! Čeští mistři skláři dokážou svými neuvěřitelnými dovednostmi proměnit tekuté sklo v absolutní nádheru. Všimli jste si toho někdy? Odjakživa je sklářské řemeslo doménou českých zlatých ručiček. A tradice by se měly ctít a udržovat! A zaplaťpánbůh, sklářské tradice stále žijí. A vedou si dobře!
Ne, nenechte se vykolejit nějakými řečmi závistivců, kteří odsuzují něco, o čem nic neví. Žijte si dál svůj životní styl, který Vás činí šťastným.
· Pořiďte si originální a luxusní svítidla od pravých českých mistrů sklářů!
· Ozdobte si interiér domova, hotelu, nebo firmy úžasnými a jedinečnými svítidly, které ve světě nemají obdoby.
Cožpak Vy odsuzujete někoho, kdo za těžké peníze padá do vln australských moří? Určitě ne. Dělá mu to stejnou radost, jako Vám Vaše přepychová svítidla!

Mohlo by se vám líbit...