Linkbuilding udělá nejlépe marketingová firma

Kvalitní a navštěvovaná webová stránka je snem snad každého podnikatele. Obvykle větší společnosti mají vlastní marketingové oddělení a celý tým pracovníků, kteří právě tuto činnost mají na starosti. Nicméně pokud patříte spíš k malým podnikům, které si tohle nemohou dovolit, měli byste zapřemýšlet nad marketingovou agenturou.

Často se jedná o velké společnosti, které vám za menší měsíční úplatek pomohou dosáhnout vašeho vysněného cíle. Tyto společnosti mají obvykle velké možnosti, díky kterým vám pomohou dosáhnout vysoké návštěvnosti webu.

Linkbuilding

Mezi jednu z nejúčinnějších a nejefektivnějších činností patří linkbuilding. Linkbuilding, neboli budování zpětných odkazů, je soustavná činnost. Hlavní myšlenkou je umístění odkazů na váš web v článcích cizích webů.

Vyhledávače pak mají za to, že čím víc odkazů vede na jednu stránku, tím je stránka informačně hodnotnější. Ačkoliv se jedná o velmi účinnou činnost, má to jeden háček – kde sehnat kvalitní zpětné odkazy? Můžete zkusit jednotlivé odkazy umísťovat sami po internetových fórech a podobně. Nicméně pokud tuhle činnost budete dělat špatně, pravděpodobně se vám stane, že vaše stránka od vyhledávače dostane spam skóre.

Linkbuilding

Čím vyšší hodnotu spamu stránka má, tím v očích vyhledávačů klesá. Navíc pokud byste odkazy umisťovali velmi šatně, mohou vás vyhledávače začít dokonce i přehlížet. Takto pokažená reputace se velmi špatně napravuje.

Z již zmíněného vyplívá, že pokud nemáte o dané problematice hodně nastudováno, raději se do linkbuildingu sami svépomoci nepouštějte. Nejenže by to pravděpodobně byla ztráta času, ale dokonce byste si mohli i pohoršit. Raději tak tuto činnost přenechejte týmu odborníků, kteří s touto činností mají bohaté zkušenosti a velmi dobře vědí, co dělají. Navíc kvalitní zpětné odkazy můžete získat již za pár korun, či stokorun.

Mohlo by se vám líbit...