4 druhy konopných potravin, které rozhodně musíte vyzkoušet

Patříte k rozeným experimentátorům v oblasti stravování? Baví vás neustále zkoušet nové věci a produkty a pozorovat jejich účinek? Váš život je plný možností, proto neváhejte a pouštějte se do neznáma. Možná najdete lék na všechno, co vás kdy soužilo.
V oblasti konopných potravin rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Které výrobky bychom vám mohli doporučit?

potraviny v kuchyni

  1. Konopná káva

Tento druh kávy vzniká spojením mletých konopných semínek a brazilské kávy toho nejlepšího výběru. Má různé příchuti, takže je budete moci snadno střídat

  1. Konopná semínka

Možná je znáte od vašich kamarádů nebo kolegů, kteří si potrpí na vysportovanou postavu nebo štíhlou linii. Konopná semínka jsou totiž velmi nutričně zajímavá a zdravá. Obsahují ideální složení – živiny, minerály a vitamíny. Kromě toho v nich najdete spoustu aminokyselin. Jsou skvělá k budování svalové hmoty, detoxikaci celého organismu, podporu imunity, zvyšují laktaci a pomohou udržet vaši hladinu hormonů v potřebné rovnováze.

  1. Konopný čaj

Většina lidí sahá po této variantě čaje především kvůli jeho efektu na skvělý spánek. Díky konopnému čaji budete spát jako nemluvně, protože vaše psychika bude v dokonalém uvolněním stavu a v klidu. Kromě čajů před usnutím můžete užívat také jiné varianty, třeba ty na snížení krevního tlaku. Do některých čajů se přidávají účinné látky z CBD olejů a dávají jim tak mnoho skvělých a efektních vlastností, např. odbourávání stresu a navození relaxu a odpočinku v rámci vaší mysli. Další čaje slouží třeba k podpoře správného procesu trávení.

cestovatelé v přírodě

  1. Konopný olej

Tento druh oleje je ideální pomocník při vaření. Hodí se do spousty pokrmů. Vylepšíte s ním vaše oblíbené těstoviny, saláty nebo pomazánky. Skvěle dochutí každý pokrm a nezanechá žádnou pachuť v jídle. Kromě toho se dá užít i jako doplněk pleťové masky a vyživí vaši pleť.


Mohlo by se vám líbit...