Čas na změnu, vyspěte se v nové!

Také si říkáte (už dlouhou dobu), že není něco v pořádku? A dobře víte, že problém je v ložnici, při pohledu na vaší postel? Tak proč, si kazíte svůj spánek vlastním nepohodlím, když je tady možnost, pořídit si novou a lepší? Jak se k nové posteli dopracujete? Jednoduše. Tu starou prostě vyhoďte!
barevná postel

VYVARUJTE SE CHYB Z PŘEDEŠLÉ

Jestli jste už za ty léta zjistili, co vám na ty vaši dosavadní posteli chybělo, nebo naopak vadilo, zaměřte svůj výběr pozornost na tyto chyby. Vyhněte se jim obloukem a hledejte to, co vám zcela určitě zajistí váš lepší komfort pro spaní. Ať je to větší rozměr, díky kterému se můžete snadno v noci převalovat, nebo pořízení vyšší postele, z které se vám bude lépe vstávat, myslete na všechno. Pokud jste nebyli spokojení s matrací, zvolte zcela jinou. Chcete mít místo pod postelí a doposud jste ho neměli? Kupte si postel na nohách. Nebo vás trápila představa, že nemáte úložní prostor pro všechny vaše lůžkoviny? Vyberte si takovou, do které dáte vše, co ke spaní potřebujete.
manželská postel

Na několik let…

Pokud chcete koupit novou postel, nepospíchejte s její volbou. Postel vám má zaručit kvalitu dlouhodobého používaní a spaní. Proto si vyberte takovou, kterou budete mít opravdu na léta dopředu. Jestli žijete momentálně sami, může se to časem změnit. Proto si zvolte raději předem velkou a prostornou postel, nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit mít jedno místo vedle vás volný. Nelíbil se vám design vaší staré dřevěné postele? Buďte bezprostřední a vyberte si kousek, který bude i nějak vypadat. S koženým rámem, nebo šuplíky pod ní, s čelem, anebo postel s nebesy pro královský pocit. Možností máte dostatek, proto se rozhlédněte po té pravé, přesně pro vás.
nevšední pokoj

Co vás musí na první pohled na posteli zaujat?

1. Pohodlí – už od pohledu je zřejmé, jestli ho v ní nalezete.

2. Rozměry – se vším všudy, aby jste v místnosti kam ji umístíte, měli ještě místo.

3. Materiál – můžete počítat s tím, že dlouho vydrží? Přemýšlejte.

4. Rošt – je součástí postele a je kvalitní, nebo s možností polohování?

5. Cena – neznačí nejlepší kvalitu, zjistěte si čím je postel tak vzácná, že tolik stojí.

Mohlo by se vám líbit...