Elektrocentrály

Chcete si pronajmout právě elektrocentrálu Valeon? Zprostředkujeme vám to jednoduše, rychle a levně. Máme několik hlavních výhod, díky kterým se nebudete bát vůbec toho, že byste si nevybrali správně. Kladné reference od spokojených a dlouhodobých klientů jenom rostou, takže si je můžete přečíst. Vždy upřednostňujeme na prvním místě přání klienta a snažíme se mu vyjít vždy co nejvíce a ve všech hlavních směrech vstříc. Poradíme, co by bylo nejlepší si vybrat v konkrétní situaci, kolik si toho vybrat, za jakou cenu a jaký typ.

zábava

Máme tři typy elektrocentrál

  • Stacionární
  • Mobilní
  • ATS

K dlouhodobému používání nejvíce používáme právě ATS modely. Na nějaké koncerty, venkovní akce a podobně používáme mobilní, které se snadno dovezou na místo a zase odvezou.
Vyberete si dle vaší konkrétní potřeby a dle vašeho konkrétního přání. My vám pomůžeme zkonzultovat váš případ, abyste přesně věděli, co máte dělat.

Servis

Samozřejmě, že zajišťujeme i servis, který se týká hlavně těch klientů, kteří využívají naše elektrocentrály z dlouhodobého hlediska, jako záložní zdroj. Třeba si představte situaci, že máte firmu, která bez zdroje energie nemůže fungovat, protože používáte stroje, máte domluvené termíny zakázek a všechno je tak akorát nastavené, aby vám to vyšlo. Pak se stane nějaký problém a vyhodí se elektřina a vy jste bez zdroje. Teď přichází řada na záložní zdroj, který vás dokáže zachránit, když to budete potřebovat. Je rozhodně dobré tohle mít, protože nikdy nevíte, co se může stát a proto to řešit na poslední chvíli, to není ideální, protože to také nějakou dobu trvá, než se to doveze.

kytara

Spolehlivost
Když pořádáte koncert či hudební akci, tak je jasné, že bez elektřiny to nejde. Kdybyste si zařídili něco, co nefunguje, tak z toho může být veliký problém. Proto my disponujeme hlavně spolehlivostí, která je v tomhle směru nejdůležitější.

Mohlo by se vám líbit...