S houpačkou není nikdy nuda

http://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/504803/prahu-rozzari-vanocni-osvetleni-za-statisice-jen-v-centru-vyjde-na-1-8-milionu-korun.html et=UTF-8″>

Děti vidí štěstí v úplně jiných činnostech než my dospělí. Mají ještě tolik elánu a chuti bavit se s hračkami, které jsou vyrobené přímo pro nich. Právě proto byste neměli promarnit šanci – dopřát jim všechno, po čem tak touží a při čem se jejich tvářičky rozzáří úsměvem.
holka na houpačce

Vaše vlastní atrakce na zahradě

Zpravidla tomu bývá tak, že rodiče navštěvují s jejich ratolestmi dětská hřiště, protože tam najdou nespočet hracích atrakcí, které doma jednoduše nemají. Rovněž platí to, že se můžete setkat s tím, že je zájem o některé z nich natolik velký, že se na nich vaše děti ani nedostanou.
Platí to zejména o dětské houpačce, která je nedílnou součástí každého hřiště a nutno říct, že je v dnešní době už mnohem více vychytaná, než tomu bylo kdysi. Nejen na hřišti, ale i ve školce můžete natrefit na houpací kruh, který poskytuje dětem úplně jiný rozměr zábavy.
Proč byste si tedy měli tuto atrakci pořídit i k vám na zahradu?
– Vaše děti na ní stráví tolik času, kolik jen budou chtít.
– Je odolná, nepodléhá brzkému opotřebení a unese i větší váhovou hmotnost.
– Může se na ní houpat hned několik dětí najednou.
– Nevypadne z ní ani miminko, které můžete mírně kolébat nebo se s ním pohodlně usadit společně.
– Je rozměrná a dá vašim dětem větší prostor nejen k sezení, ale i dovádění.
– A v neposlední řadě vám ji budou všichni závidět.
děti a houpačka

Kruh nebo rohož?

Nabídka těchto novodobých houpaček je pestrá. Můžete natrefit na mnoho barevných odstínů nebo i typů. Nejčastěji se však rodiče rozhlíží po takové, která vypadá jako pavučina. Její výhodou je to, že poskytuje dostatečné větrání v části sezení a rovněž máte možnost chytnout se tam, kde vám to bude nejpříjemnější.
Mezi další oblíbenou patří takzvaná rohož. Tato varianta je možná o něco více příjemnější k sezení, protože v sobě nemá žádné díry. Vaše děti se na ni můžou vyvalit a užívat si pohodu přesně tak, jak si to ve volném čase představují.

Mohlo by se vám líbit...