Noční bojová hra

Šéf, nebo někdo ještě vyšší občas nařídí strávit víkend na nějaké společné podnikové akci. Netuším, jak dalece je to povinné, ale dejme tomu, že jet chcete. A dokonce se těšíte. Víte, že budete běhat v noci po lese, a zjistíte, že si nemáte čím posvítit. Jasně, jde to i bez světla, proč ne. Ale obnáší to jisté drobné aspekty, které byste měl vzít v potaz. Například ten, že pokud poběžíte potmě, během sto metrů vám bude jedno jestli je den či noc, protože vám nejbližší větev vypíchne jedno oko, a když budete hledat pomoc, tak to druhé. Ale ne, nezoufejte, to je ten nejhorší scénář, třeba si jen zlomíte obě nohy. Uklidnilo vás to? Ne? Hm, tak v tom případě vám nezbude nic jiného nežli si pořídit nějaké to světlo, abyste se tomu všemu vyhnuli.

Silná svítilna

Ale pozor, doba loučí je již dávno pryč, nota bene že byste ji nesehnali, a navíc by vás zavřeli požárníci z podezření ze žhářství. A ten les byste jistě podpálili. Proto kdosi kdysi vynalezl suchý článek a z něj vznikla později baterka. A vy potřebujete něco opravdu kvalitního, ne tu po babičce, která nedosvítí ani na nohy. Vy potřebujete něco „echt“, také už proto, aby si z toho kolegové sedli na zadek. Hledejte proto taktické svítilny, a vybírejte takovou, která opravdu stojí za to. Výběr je dostatečný, a pokud chcete opravdu super věc, nešetřete. Uvědomte si, že ji po skončení akce nevyhodíte, ale zůstane vám celý život. Tedy pokud koupíte něco pořádného, a ne šmejd za dvacet korun z umělé hmoty někde na tržišti.
Postava s baterkou

Informujte se hlavně na to, čím se nabíjí, kolik baterií je potřeba, jak dlouho vydrží a jako hlavní údaj si nechte povídat o svítivosti v lumenech. Čím více, tím lépe.

Pokud chcete ještě nějaké funkce navíc, tak i takové výrobky jsou k dispozici, ale skutečně zvažte, zda je čí není taková funkce potřeba. Baterka přehrávající rádia je sice asi dobrá věc, ale ne na taktickou hru.

Mohlo by se vám líbit...