Dovolená v Adršpachu

Přírodních scenérií, které stojí za to v České republice navštívit je nespočet. Nicméně jednou z nejkrásnějších lokalit je Adršpach. Jedná se o krásnou panenskou přírodu, plnou lesů, rybníků, vodních nádrží, skal a mnohých historických památek. Pokud tedy přemýšlíte, kam vyrazit na rodinnou dovolenou, určitě nenaleznete lepší variantu.
řeka v lese
Pokud zde budete hledat ubytování, jistě byste měli zvolit chalupu U Studánky. Jedná se o menší objekt, který je umístěn v nádherné lokalitě. Nachází se v těsné blízkosti lesa. Budete mít proto možnost trávit každou volnou chvíli houbařením. Nachází se zde i mnoho pěších a cyklistických tras. Jste-li tedy sportovně naladěni, bude se vám zde líbit dvojnásob.
V těsné blízkosti chalupy je řada možností, kam vyrazit na výlet. Pouze půl kilometru vzdálené jsou Adršpašské skály. Zejména ty patří k těm největším klenotům nacházejících se na našem území. Můžete ovšem také navštívit Teplické skály, Broumovský klášter, nebo koupaliště Teplice nad Metují. Možností je mnoho a na své si zkrátka přijde každý.
Chata v Adršpachu je navíc vybavena novým nábytkem, díky kterému se zde budete cítit opravdu útulně. Kolem celé stavby se rozprostírá velký pozemek, kde si mohou celý den hrát děti. Na zahradě je také venkovní posezení s grilem a ohništěm. Nemusíte proto trávit čas zdlouhavým vařením v uzavřené kuchyni. Navíc budete-li chtít, můžete si objednat každodenní dovážku čerstvé snídaně.
rybník a adršpašské skály
Ačkoliv se chata nachází ve velice oblíbené lokalitě, nejsou ceny za pronájem vysoké. Pokud se tedy rozhodnete sem vyrazit na dovolenou s dětmi, zcela určitě zde nenecháte majlant i přesto, že si užijete parádní dovolenou na krásném místě. Na webových stránkách objektu naleznete i online kontaktní formulář, který vám podstatně ulehčí komunikaci s majitelem a domlouvání si termínu dovolené.

Mohlo by se vám líbit...