Jeden vak vám stačit nebude

Skládá se vaše domácnost z několika členů různé věkové kategorie a všichni touží po tom, najít si čas na to – usednout pohodlně na místo, ze kterého by se jim nechtělo vstávat? Možná toho nedosáhnete pouze na vaší sedací soupravě nebo taburetu, který k ní perfektně ladí. Pohodlí vám ovšem můžou přinést sedací vaky Beanbag, které jsou neuvěřitelně měkké, díky své výplni polohovatelné a barevně zapadnou i do vašeho domova, kde jejich přítomnost nepřehlédnete.

hnědý sedací vak

Vychytávka, kterou budou chtít mít všichni

V okamžiku, kdy si relax a maximální pohodlí na tomto vaku vyzkoušíte, zjistíte, že se v něm budete chtít zdržovat často, a tak dlouho, jak budete chtít. Dělit se však pouze o jeden se všemi členy domácnosti, bude nelehký úkol. Neváhejte proto nad tím, zakoupit si jich několik a dopřát tak komfort celé vaší rodině.

  • Nejsou nijak prostorově náročné a lze jich nastavit do takové polohy, která by vám byla nejvíce příjemná.
  • Kromě místa k ležení si v něm užijete i mnoho odpočinku v sedě, kdy si z něho uděláte křeslo.
  • Kvalitní popruhy, které jsou součástí každého pytle, vám nastaví takovou polohu, do které zapadnete jako do peřin.

Z finanční stránky se považuje tento prvek za cenově dostupný pro všechny a svým pohodlím vás během krátké chvíle přesvědčí o tom, že se vám jeho koupě bezpodmínečně vyplatí.

sedací pytle

I vaše miminko si v něm může najít pohodu

Díky své malé výšce, měkkému materiálu a možnosti udělat si v něm polohu, která se přizpůsobí vašemu tělu, si v něm bezpečně a neomezeně můžou ležet nebo sedět i malá miminka. Jestli máte i vy jedno doma, vůbec neváhejte nad tím, abyste mu dopřáli takové pohodlí, jaké si zaslouží a nevyhnutelně potřebuje.
Je přece důležité mít doma pouze takové dekorace nebo části nábytku, které by byly pro děti z bezpečnostního hlediska přijatelné. Polohovatelný pytel umožní i vašemu miminku cítit se dobře, sedět v takové poloze, která bude snesitelná a třeba i usnout na místě, kde se vyspí dorůžova.

Mohlo by se vám líbit...