Nechejte si odvézt Váš automobil z párty bezpečně a profesionálně


A jako bonus odvezeme automobil i s Vámi. Nemusíte si zajišťovat dalšího taxikáře. Pojedete vlastním vozem domů i přesto, že jste požili alkohol, ale na místě spolujezdce. Řídit samozřejmě bude náš profesionálně zkušený řidič, který Vás dopraví s vozidlem kamkoliv, kam si budete přát.velká akce, koncert venku, sloup, ruce nahoře, pódium, na kterém je zpěvák, fialová barva všude
Odvoz vozu convoy.cz zajistíte v kteroukoliv denní i noční hodinu.
Pro dnešní svět velice žádaná služba. Zohledňuje potřeby všech lidí. Ať jste mladý člověk, který chodí na párty každý týden a chce si jezdit vlastním vozem, nebo mladík v letech, který jde jednou za rok na firemní večírek a nechce shánět odvoz či si zjišťovat jízdní řády a chce se dopravit samostatně. Využít této služby může opravdu kdokoliv. Je vhodná i pro nečekané příležitosti. Jako například když po letech potkáte známého v restauraci, kam jste původně šli na večeři, začnete si vykládat a sedíte hodiny, dobře se bavíte, tak to chce jistě i nějaké to posilnění, takže si přiťuknete a nemusíte si vůbec dělat starosti s tím, že jste vlastně přijeli automobilem.

Stačí zavolat

Popis služby je úplně jednoduchý a praktický. Není nad čím dlouze bádat. Snadno a rychle si tímto způsobem zavoláte osobního taxíka pro sebe i pro svůj automobil. Dovezeme Vás až domů.tři holky na párty, baví se a fotí někde v klubu

  1. Stačí zavolat na dispečink, domluvit si podrobnosti, nemusíte se obávat, nebude to hodinový rozhovor. Sdělíte základní informace o tom, kde se budete nacházet a kam se pojede. Říct byste měli i základní informaci o tom, jakým typem vozidla se pojede.
  2. Dispečink udá předpokládaný čas, na všem se domluvíte, a jestliže odsouhlasíte, pak Vám bude doručena sms zpráva o tom, jak bude vypadat náš vůz, kterým přistavíme posádku a který pojede za Vaším vozem. Díky tomu se snadněji poznáme a předcházíme tím i případným komplikacím a neshodám.
  3. Nastoupíte do vlastního automobilu jako spolujezdec a řídit bude náš profesionální řidič. Pak už se jede na místo, které jste si určili. Jakmile se dojede na místo, službu zaplatíte, řidič odejde a vše je vyřešené.

Mohlo by se vám líbit...