Price action strategie

Možná si teď říkáte, co to vlastně price action je a co vlastně představuje. Rozhodně vám můžeme říci, že se nacházíte na správné adrese. Právě dnes se o této strategii dozvíte vše potřebné.
Tato strategie se nejvíce používá na finančních trzích. Je jedno, jestli se jedná o trader, který je krátkodobý nebo dlouhodobý. Ne nadarmo se říká, že analýzy dokážou hodně pomoci a to zejména ve finanční oblasti.
Pokud bychom chtěli price action charakterizovat, pak by se dalo říci, že se jedná o studium cenového pohybu financí. V obchodování je snaha studovat historické ceny a to z toho důvodu, aby identifikovaly potřebný směr, kterým by se trh mohl pohybovat.

denní kancelářská práce

Analýza veškerých informací je právě tím jádrem.
Jestli je něco, co může analýza toho, co dělají ostatní účastníci na trhu, poskytnout, pak je to právě výhoda v obchodních rozhodnutích. Něco takového se jistě vyplatí.
Při price action se nejvíce používají tzv. svíčky. Všechny obchodní firmy nabízejí grafy, které jsou právě ze svíček složeny. Dokazuje to hlavně to, jak populární je obchodování tohoto typu.
Pokud byste se podívali na denní graf jakékoliv firmy, svíčky by vám ukazovaly celodenní obchodování. Svíčky jsou ale schopny vytvářet i vzory, které mohou být použity k vytvoření vhodné strategie.

Brainstorming v podnikání

Výhoda price action strategie je v tom, že je možné ji využít naprosto všude. Může se jednat o akcie, komodity apod.
Jestliže je něco, co každá strategie prostě vyžaduje, pak jsou to otázky, mezi které bychom mohli zařadit: Proč? Jak? Co?
Proč uvažujete o obchodování konkrétně na tomto trhu? Jak funguje mechanika vašeho obchodování? Co je výsledkem?
Pokud byste chtěli využít možností price action strategie, pak máte určitě možnost i vy. Je ale potřeba se toho nebát a rozhodně si načíst potřebné informace. Čím více o této strategii budete vědět, tím rozhodně lépe . Sami uvidíte, že neuděláte chybu.

Mohlo by se vám líbit...