Ta nejlepší banka pro malé podnikatele

S moderní digitalizovanou dobou stoupají i nároky zákazníků. Jak na to, abychom moc neutratili? Hledala jsem opravdu velice pečlivě a dlouho, ale FIO banka je opravdovou jedničkou ve všech ohledech. Vše co malý živnostník potřebuje, nabízejí zcela zdarma, nebo velice levně. Proč dát přednost právě této finanční instituci?
radost z nákupu online
1.                  Vedení účtu je zdarma.
2.                  Také odchozí i příchozí platby jsou zdarma.
3.                  Dokonce i převod peněz mezi námi a Slovenskem je zdarma.
4.                  Platby v Evropě jsou zpoplatněny, ale částka okolo jednoho eura je opravdu velice nízká, oproti většině ostatních bank. Je však vždy nutno platbu zadat jako SEPA platbu.
5.                  I příjem a platba v ostatních měnách nejsou předražené.
6.                  Pokud si zřídíte podnikatelský účet, jehož vedení je také zdarma, banka vám umožní platby kartou od zákazníků, a dokonce zdarma zapůjčí platební terminál.
7.                  Propojení vašeho účtu s terminálem je velice jednoduché, na internetu vám rádi poradí a při návštěvě pobočky vše vysvětlí a pomohou.
8.                  Nabízejí i platební bránu z vašeho internetového obchodu, také zdarma, případně za mírný měsíční poplatek, dle počtu a objemu plateb, které se tímto způsobem uskuteční. Je třeba se nejdříve domluvit na pobočce, nebo emailem a uzavřít na tuto službu smlouvu.
bankovky v peněžence
9.                  Dokonce v rámci podnikatelského účtu nabízejí možnost platby pomocí QR kódů. Tato služba je zatím nedoceněná, ale vzhledem k tomu, jak tento produkt nabývá na popularitě, jistě bude v budoucnu také hodně žádaný, zejména mezi mladší populací. Proč nepředběhnout dobu. Platby QR kódem jsou velice rychlé, bezpečné a bez dalších poplatků.
10.              Banka má pobočky ve všech větších městech, její zaměstnanci jsou vstřícní, milí a informovaní.
Podnikatelský účet zřídíte na pobočce, osobní jednoduše přes internet.
Vybrat si můžete i číslo účtu, aby se vám lépe pamatovalo.
Poskytněte svým zákazníkům více komfortu, nabídněte jim další možnosti platby. S FIO bankou je to opravdu snadné a levné. Věřte, že vám tržby o nějakou tu korunu i stoupnou.

Mohlo by se vám líbit...