Úpravy auta

Body kit
Jedná se o tuningovou úpravu http://www.ezy.cz/chytry-kolac-trouby-vlozite-jedno-testo-vyndate-dezert-tremi-vrstvami/2017/09/25/ vozu, jenž se zabývá nárazníky, prahy a spoilery. Cílem takových úprav je odlišit se od ostatních sériových vozidel a zalíbit se ostatním. Spousta vozidel se dá doladit ke kráse, až byste nevěřili, jak některá auto s trochou péče můžou být hezká. Ovšem má to i spoustu užitečných výhod, které ani spousta lidí neví. Například upravený přední nárazník slouží k dobrému chlazení brzy a motoru, což je při sportovnější jízdě klíčové a potřebné. Také se jím zvýší přítlak k vozovce. To oceníte zase při vyšších rychlostech, kdy tato úprava jde skutečně znát. Spoiler je zase dobrý pro přítlak celé zadní části a zlepšuje dost aerodynamiku. Tedy pokud se nejedná o přehnané kousky, které jsou určeny pouze pro vzhledovou úpravu.

litá kola

Litá kola
Hned na první výhodu, na kterou můžeme narazit, tak je podstatně nižší hmotnost, což zajistí zlepšení spoustu jízdních vlastností, a dokonce i půjde spotřeba do nižších čísel. Vždy dbejte na Schválení pro provoz na pozemní komunikaci, protože jedině tak si můžete být jisti, že s nimi můžete bezpečně jezdit bez žádných problémů. S neschválenými koly ani neprojdete STK a policejní hlídka na to nebude také moc pozitivně přihlížet. Abyste si své nádherné a vysněná kola vyzkoušeli, jak budou vypadat přímo na voze, tak tu máme elektrony konfigurátor. Do něj vložíte fotografii svého auta a přidáte litá kola. Poté nádherně vidíte, jak by na vašem vozu nová kola vypadaly.
alu kolo


Interiér
I o vnitřní prostory auta je potřeba se starat, protože když někoho vezete, tak chcete, aby se daný člověk uvnitř cítil dobře. Nejlevnější úpravou je celý interiér pečlivě vysát a umýt. Své udělají i nádherné koberečky, jenž zároveň usnadní i úklid podlahy. Dále pak zakupte nějaký pěkný a voňavý přívěšek. Častou úpravou je i nákup LED pásků s ovladačem, protože ty po napojení na elektrické rozvody dokáží opravdové divy a vnitřek auta najednou dostane úplně jinou parádní tvář.

Mohlo by se vám líbit...