Hlídejte si vaši postavu díky online kalkulačce

V současné době býváme často ovlivňováni kultem štíhlosti, fotkami příliš hubených modelek z přehlídkových mol v časopisech nebo na internetu, a tak není divu, že si pak spousta lidí připadá tlustá, ačkoliv tomu třeba tak vůbec není. Proč se ovšem trápit něčím, co ani nemusí být pravda?

štíhlá linie
Nejste ani vy spokojeni s vaší váhou a připadáte si tlustí? Co takhle zjistit, jestli opravdu tlustí jste nebo jestli je vaše váha naprosto v pořádku a normální, s ohledem na vaši výšku? Nemusíte nikam chodit, tento údaj se během vteřinky můžete dozvědět v pohodlí vašeho domova. Poslouží vám k tomu údaj pod zkratkou BMI. BMI index neboli index tělesné hmotnosti určuje, zdali máte normální váhu, podváhu nebo nadváhu.
Zjistěte během okamžiku, jak jste na tom s vaší váhou
Do online kalkulačky stačí jen zadat vaši hmotnost společně s výškou, dále vaše pohlaví a věk a ihned se dozvíte výsledek. Spočítejte si online na kalkulačce váš bmi index a zjistěte, jak jste na tom s vaší váhou, zdali máte nějaké to kilo přibrat nebo naopak shodit či zda je vaše hmotnost ideální.
Nenechte se ovlivnit kultem štíhlosti z různých médií a udělejte si vlastní obrázek o tom, jak na tom jste. Nepropadejte http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10483-nepropadejte-panika-fyzikove-australie-realita-neexistuje panice, že vaše postava nevypadá jako postava modelek, možná právě ta vaše je tak akorát, jak má být.

hlídání postavy
Na základě výpočtu si můžete také zjistit, jaká váha je s ohledem na vaši výšku pro vás ideální a nasměruje vás tedy k tomu, kolik kilogramů byste měli shodit nebo naopak přibrat, abyste se dostali na normální hmotnost. Zjistíte tak, zda byste měli držet dietu a více se hýbat, abyste se dostali na ideální váhu. Nebo vás výsledek naopak uklidní a zjistíte, že vaše postava je úplně ideální a že hubnout nebo přibírat vůbec nemusíte.
Využijte skvělé možnosti a díky internetové kalkulačce zjistěte, jak jste na tom s vaší postavou a jestli je vaše hmotnost taková, jaká má být.

Mohlo by se vám líbit...