Zhubněte díky proteinům

Harvardský profesor George L. Blackburn zkoumal proces, při kterém organismus spaluje uložené tuky. Přišel na převratný objev, který mění zažité zvyky a zásady při redukčních dietách. Pokud se v těle nastaví takzvaná ketóza, pak se výsledky skutečně dostaví.

zápisník na diety

· Co to vlastně ketóza je?

o Jedná se o přirozený biologický stav, který vznikne po maximálním omezení přísunu sacharidů a tuků, a naopak dodávání dostatečného množství stravy bohaté na proteiny neboli bílkoviny.

o Proto se dieta, která vznikla na tomto principu, také nazývá ketogenní neboli bílkovinová. Také ji můžete znát pod označením proteinová.

Pokud se rozhodnete pro tuto možnost redukce vaší váhy , pak je bezpodmínečně nutné dodržovat vhodné složení jídelníčku.
velké kalhoty po zhubnutí

Konečný výsledek závisí na dietním programu

Připravovat proteinová jídla v domácím prostředí se v žádném případě nedoporučuje, protože by nesplňovala všechny podmínky. Je tedy dobré využít nabídky už hotových jídel.

· Rozhodně se nemusíte bát, že si nevyberete anebo že by byla jídla příliš jednotvárná.

· Proteinovými pokrmy mohou být polévky, omelety, těstoviny, pečivo, a dokonce i palačinky nebo koláče.

· Nabídka je skutečně velice rozmanitá.

· Spadají sem samozřejmě i teplé a studené nápoje.

Tím, že využijete tuto nabídku, máte jistotu, že dostáváte pouze potraviny té nejvyšší kvality s vysokým obsahem proteinů. Kromě toho mají i vysoký obsah vitamínů a minerálů, které jsou pro náš organismus nezbytné. Samotná proteinová dieta má několik různých dietních programů. Jejich konkrétní složení je závislé na věku, pohlaví, aktuální hmotnosti a také na tom, jaký si vytýčíte cíl. Pochopitelně, že čím více kilogramů budete potřebovat odstranit, tím budou dietní programy delší. Každému klientovi bude tedy vypracován přesný plán přímo na tělo.

Mohlo by se vám líbit...