Kvalitní doplněk v podobě kožené kabelky vyzdvihne vaši osobnost

Jak známo, ženy jsou velkými milovnicemi doplňků a co se kabelek týče, vlastní jich obvykle několik kusů v různých velikostech, barvách i použitých materiálů. Mnohá z dam také jistě potvrdí, že s některou kabelkou se občas musí, ač nerada rozloučit, právě z výše jmenovaných důvodů. Většina umělých usní totiž nedisponuje takovými skvělými vlastnostmi, jako mají naše luxusní kožené kabelky, na jejichž výrobu byly požity druhy kůže Ruga, Dauphin a takzvaná safiánová kůže. Právě safiánová, telecí kůže dává díky svému speciálnímu složitému zpracování našim kabelkám punc luxusu a nezničitelnosti. Protože při zpracování safiánu je mimo jiné použito citlivého zapracování vosku do kůže, jež pak odolává nejenom dešťovým kapkám, ale i případnému otěru a škrábancům.
Detail ručního šití kůže
V naší nabídce naleznete modely v různých velikostech a barevných odstínech vhodných pro různé příležitosti. Ať už si vyrazíte na procházku, s přáteli do společnosti, nebo za pracovními povinnostmi, vždy u nás máte možnost výběru té pravé kabelky, kterou navíc můžeme doplnit o ražený zlatý, stříbrný a červený monogram, nebo ruční malbu. Výběr vlastního motivu zašlete na náš mail a my vám zpětně odešleme návrh našeho zpracování. Pokud si přejete obdarovat svoji dceru, maminku, či přítelkyni originálním dárkem, nechte si vybraný kousek od nás zabalit do luxusního balíčku převázaného stuhou a vloženého do firemní tašky. Pokud do poznámek v objednávkovém formuláři vložíte adresu obdarované, zašleme toto překvapení přímo jí. A co když jste se zrovna netrefili do jejího vkusu? Pokud zboží odešlete zpět v původním obalu do čtrnácti dnů, bez problémů ho vyměníme, nebo vrátíme peníze.
Textura modré kůže
Dopřejte si pocit luxusu s našimi koženými kabelkami, které díky svému nadčasovému zpracování jen tak z módy nevyjdou a budou vás provázet několik let bez větších známek opotřebení

Mohlo by se vám líbit...