Objevte jemnou krásu nahého líčení

Módní trendy se stále mění a někdy je dokonce poměrně obtížné stíhat všechny tyto změny sledovat. Několik měsíců letí růžová, která je poté vystřídána sytými odstíny a za chvíli už všichni zase dávají přednost pastelovým barvám. Pokud nemáte ráda přehnané nánosy make-upu a silné linky okolo očí, je nahé líčení to správnou volbou. A zatímco trendy se stále mění, nahým líčením nikdy nic nezkazíte.

Nahé líčení podporuje a umocňuje přirozený vzhled. Ale pozor, dosáhnout tohoto výsledku není úplně jednoduché! Nejdůležitější je mít na první pohled sjednocenou a zdravě vypadající pleť bez zjevných nedokonalostí. Toho dosáhneme správně zvoleným odstínem make-up či BB krému. Jeho textura by neměla být příliš hutná, měl by být spíše lehčí, abychom nenarušili dojem přirozenosti.

Pokud nese vaše pleť nějaké nedostatky, například pupínky či kruhy pod očima, zakryjte je pomocí korekturu, jehož odstín ladí s přirozeným odstínem vaší pokožky. Poté můžeme použít rozjasňovač a následuje tvářenka, která dodá našim lícím zdravý vzhled.

Obočí zvýrazníme pomocí tužky nebo stínu, aby se zvýraznil jeho tvar, ale zároveň stále působilo přirozeně. Místo výrazných očních stínů sjednotíme víčko například pomocí korektoru, aby byl odstín jednotný s ostatním odstínem pleti. Pokud naneseme řasenku, tak pouze lehce.

Na rty můžeme nanést rtěnku, takže se krásně zvýrazní. Anebo dáme naopak rtům tělový odstín, a to prostřednictvím matných pudrových tónů. I zde je ale důležité, aby rty vypadaly jemně a zdravě. Proto pečlivě dbáme na jejich hydrataci a zvláčníme je pomocí balzámu na rty.

Pokud vyzkoušíte nahé líčení, snadno a rychle si je oblíbíte. Na začátku vás nejspíše překvapí, že dosáhnout kýženého efektu, není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Postupně si ale na tento způsob líčení zvykneme a nezabere vám mnoho času. A co je hlavní – výsledek rozhodně stojí za to a sluší každé ženě!

Mohlo by se vám líbit...