Dodávky, které si zamilujete


Sázka na spolehlivé a prověřené služby se vyplatí. Takže vždy, když budete shánět takový automobil, který má dostatečný nákladní prostor, aby se do něj pohodlně vešlo vše, co potřebujete převézt z místa na místo, zvolte si vůz z pražské půjčovny dodávek Půjčovna Praha 9, a uvidíte, že s ním budete maximálně spokojeni!

truck-39102_640

Můžete vybírat z široké nabídky vozů Ford Transit, které plně uspokojí vaše požadavky. Navíc si můžete pronajmout i praktický přívěsný vozík, kterým rozšíříte kapacitu vozidla.

K tomu, abyste získali přesně to, co potřebujete, nemusíte udělat nic víc, než si vybrané vozidlo rychle rezervovat pomocí online rezervačního systému na webových stránkách firmy, takže je to opravdu rychlé. Na místě potom budete muset předložit dva doklady totožnosti – tedy občanský a řidičský průkaz, a mimo ně je nezbytné složit vratnou kauci ve výši několika tisícovek, která pokryje případné náklady při poškození vozidla (když se nic nestane, peníze dostanete v plné výši zpět). A to je vše – ihned poté se můžete vydat na cestu.

Pakliže řešíte, co budete po dobu pronájmu dělat se svým vlastním autem, řešení je snadné – není nic jednoduššího, než ho zaparkovat v areálu firmy, takže budete mít jistotu, že získáte i v přeplněné Praze potřebné parkovací místo, a navíc hlídané, takže se s vaším vozidlem nemůže po dobu vaší nepřítomnosti nic stát.

truck-1042600_640

Ceny pronájmu jsou velice příznivé, vlastně jsou ty nejnižší v regionu. Jenže výhoda takového pronájmu cenou nekončí. To je vidět i na tom, že zdarma k ceně pronájmu získáte i aktuální dálniční známku a 500 volných kilometrů k tomu, takže záleží jen na vás, jakou cestou se vydáte – nikdo vás omezovat nebude.

Vozidla určená k pronájmu jsou vždy v té nejlepší možné kondici a po servisní prohlídce. Ovšem kdyby se přece jen něco cestou přihodilo, máte jistotu, že mají nejen sjednané povinné pojištění, ale ještě navíc je vám k dispozici prémiová asistenční služba.

Mohlo by se vám líbit...