Potisk triček levně zvládne jakýkoli nápis

Všímáte si, jak se nám angličtina pomalu, ale jistě vkrádá do soukromí, jak se snaží vytlačit rodný jazyk, který je odborníky považován za jeden ze tří s nejobsáhlejší slovní zásobou a s takovými vyjadřovacími prostředky, že se mu stěží vyrovná mnohá západní kultura? Zvládnout naučit se hovorovou angličtinu není tak obtížné jako pro cizince plynule hovořit česky. Měli bychom rodný jazyk nechat více promluvit na veřejnosti a připomenout si, že jsme Slované, a že slovanská kultura není podřadná.

dívka s tričkem

Nezatracujme češtinu

Potisk triček by mohl vzít docela obrat, kdybychom svou jedinečnost nechali promluvit na veřejnosti a vyjádřit svou kreativitu i tímto způsobem. Někteří z nás to již udělali, zaregistrovali jste někdy školní výlet s dětmi v jednobarevných tričkách, která byla vyzdobena nenápadným logem či výrazným symbolem, co skupinu dětí sdružuje v jeden celek? Zvláště děti milují takové odlišnosti, s potisky na textilu se setkáváme na putovních táborech, na sportovních akcích, při turistice, cyklistice atd. Nejvíce ocení na zádech vyznačené jméno či přezdívku a nějakou osobní charakteristiku, která je ve skupině odlišuje, takže takový textilní kousek pak zůstává v šatníku dlouhou dobu.

Jde to i jinak

Citáty z filmů – naznačit nápisem citát z nějakého filmu je jednou z možností, jak být nepřehlédnutelný. Tento nápad se objevil kdysi dávno v turistickém oddílu na výletě k jednomu z českých hradů a rozhodně upoutal pozornost. Jedno z dětí mělo na zádech: „znamená to však, že bychom se měli denně holit, já když se denně holím, tak krvácím“. Možná jste uhodli, že šlo o legendární snímek „Marečku, podejte mi pero“. Další tričko se neslo ve znamení „STS Chvojkovice Brod – no, zřejmě slušnej oddíl“.

tričko s potiskem

Na záda lze namalovat cokoli a nemusí jít vůbec o cosi hanlivého, urážejícího, ponižujícího a zesměšňujícího. Potisk triček levně betmarks.cz zvládne na textil zvěčnit známá přísloví, vyjádření náklonnosti nebo odporu k určitým činnostem, oblíbená zvířata, čísla, jména, nebo vtipné glosy. V tomto duchu by se mohla odehrát vodácká výprava, putování na koních krajinou, cyklistické rodinné nebo oddílové výlety a mnoho dalších akcí.

Mohlo by se vám líbit...