Kreativitě se meze nekladou

Od nepaměti jsme národ kutilů https://www.koupelny-sen.cz/hadice-ke-sprcham a neustále vymýšlíme, jak si náš domov co nejvíce zvelebit. Pokud také holdujete ručním pracím a s oblibou se vrháte do nejrůznějších vychytávek, které by mohly zvelebit váš domov, je tento článek přesně pro vás. My Češi se rádi obklopujeme hezkými věcmi a také víme, že to co si vyrobíme sami má pro nás jistou přidanou hodnotu. Jistě víte, že největší radost uděláte svému blízkému právě vyrobeným dárkem. Ruční práce jsou navíc prý skvělým prostředkem jak se odreagovat a zahnat všechny chmury, které nás až doteď trápily. Pokud se soustředíme na takovou činnost, často zapojujeme více ruce než mozek a ten si tak může alespoň na chvilku odpočinout.Jednoduché svícny

Svíčky, které zvládneme vyrobit sami
Skladujte si všechny možné skleničky oz zavařenin nebo zajděte koupit několik skleniček do IKEI a můžete začít tvořit. Zde se opravdu kreativitě meze nekladou. Na pomoc si můžete vzít i barvy na sklo nebo nejrůznější spreje a ozdobit zavařovačky dle libosti.

Využít můžete i různé provázky nebo drátky, mušličky, korálky, sušené květiny, ze kterých mohou vzniknout originální svícínky, které se budou u vás doma skvěle vyjímat.
Barevný prach
Vezměte si na pomoc písek
Barevné písky Pískohraní jsou další možností, jak se kreativně vyřádit. V internetových obchodech najdete širokou nabídku nejrůznějších barev a odstínů, které pak můžete mezi sebou libovolně kombinovat a vytvářet tak nevšední dekorace. Pokud tedy hledáte nějakou činnost, při které se dokonale zrelaxujete, může být dekorativní písek trefou do černého. Můžete vytvořit nejrůznější obrazce, které si můžete později zarámovat a pověsit na zeď. Malování za pomocí barevného písku zvládne i úplný začátečník, proto nevadí, zda s tímto druhé maleb nemáte vůbec žádné zkušenosti. Pomocí nejrůznějších šablon se můžete stát umělcem i vy během chvilky.

Mohlo by se vám líbit...