S ručním odvíječem lepicí pásky půjde všechno hladce

Nebudeme si nic nalhávat o tom, že izolepa je skutečně ideální pomocnice jak v domácnosti, tak na různých pracovištích. Jen občas dokáže pěkně potrápit a to hlavně když si nezabezpečíme její konec. Pokud je navíc dokonale průsvitná, tak se mnohdy několikrát protočí v ruce, než zjistíme, kde že vlastně začíná. Místo ztrácení nervů, je dobré si po skončení lepení konec izolepy nějakým způsobem zabezpečit. Můžeme pásku přehnout a tím si zpevnit konec, nebo i použít obyčejnou kancelářskou sponku, kterou nalepíme na okraj a přimáčkneme ke stočenému kolečku.

odvíječ


To ovšem není jediné trable, co nás může potkat. Pokud je nekvalitní a příliš levný materiál, tak se bude páska při natažení hodně trhat. Za poměrně malou chvíli se budeme pokoušet spíš kolečko pásky po někom hodit, než s ním zápasit v dalším boji při zalepení předmětu, nemluvě o nerovném lepení a dalších marných pokusech úspěšně svoje dílo zakončit. Předejít se takovému stavu dá. Stačí si pořídit ruční odvíječ lepicí pásky. Rázem je konec hledání začátku a nechtěnému přetrhávání nebo jiných neplánovaným karambolům.

lepící páska

Tohle skutečně zjednoduší práci

Taková ruční pomůcka je skutečně k nezaplacení. Především odvíječ má pohodlnou ergonomickou rukojeť a tak je velmi příjemný do ruky, dokonce se dá použít v plném pracovním procesu, pokud je náplní balení krabic nebo i jiného materiálu. Nezpůsobuje tak velkou námahu na ruce, jako neustále povytahování a přetáčení pásky, která se pak ráda přilepí na místa, kde ji ale zrovna vůbec nepotřebujeme. S odvíječem budeme mít snadnější nejen práci, ale také rovnější nalepení izolepy a to přesně v místech, kde ji potřebujeme mít. Výměna pásky je velmi jednoduchou a rychlou záležitostí, jen je třeba vědět přesný rozměr, jelikož i odvíječe jsou v různých provedeních. Investovat do nich má ale rozhodně své opodstatnění. Dokonce oceníme i jeden naprosto maličký na svém pracovním stole.

Mohlo by se vám líbit...