Zábavní park nabitý skvělými atrakcemi

Uvažujete, kam vyrazit s dětmi o víkendu? Dokud ještě stále panuje venku příjemné počasí, tak by byla velká škoda zůstat doma. Vždyť právě vašim dětem pobyt na čerstvém vzduchu maximálně prospěje a umožní jim provětrat si plíce. Proto je nejlepší, kdy spojíte příjemné s užitečným a vyrazíte spolu s vašimi dětmi na místo, které vám nabízí maximum zábavy, přiměřený pohyb, a ještě k tomu pobyt na čerstvém vzduchu.
A právě to všechno můžete najít na jednom místě – v našem zábavním parku nedaleko od Prahy! Park sídlí ve středočeské obci Střebovle a nachází se zhruba dvacet minut cesty od Prahy.
přátelství dětí
Uvažujete, jak se k nám dostanete? Nabízí se vám hned několik možností: na cestu můžete vyrazit buď vlakem, autobusem anebo automobilem. Ovšem nutno podotknout, že cesta automobilem pro vás bude nejvýhodnější i proto, že když si svůj termín návštěvy objednáte včas v rezervačním systému, tak jako bonus získáte celodenní parkování přímo u vstupu do areálu zdarma. A to je nabídka, která se vyplatí!
skákání na balonu
Navíc právě proto, že je o vstup do zábavního parku velký zájem, je vhodné si váš pobyt u nás rezervovat! Maximální kapacita rozlehlého parku je 500 osob, takže se přihlaste včas, aby se na vás také dostalo.
A na co všechno se v našem zábavním parku můžete těšit? K dispozici je vám celá řada atrakcí od různých houpaček, obrovských trampolín, nafukovacích skákacích atrakcí, přes jízdu na mini segway, paintball, až po šlapací autodráhu, a ještě mnoho dalších skvělé zábavy.
vodní boj
Je tedy jasné, že zde se žádné děti ani dospělí nudit nebudou. Za skvělou cenu zde můžete strávit den od rána až do večera, a když se unavíte, využijete moderní relaxační zónu, vodní radovánky na osvěžení anebo občerstvení či sociální zázemí. Vše potřebné je vám k dispozici, abyste zažili opravdu nezapomenutelný den plný skvělých zážitků.

Mohlo by se vám líbit...