Zapomeňte na nudu, lasergame vás vtáhne do hry!

Čeká vás volné odpoledne anebo plánujete oslavu s přáteli a tak zvažujete, jakou zábavu zvolit? V tom případě by mělo jít o něco osvědčeného, u čeho se nebudete nikdy nudit. Spolehlivá je kombinace napětí a legrace, a také pohybu, který vás dostane do varu. Vždy, když se vám do krve vyplaví adrenalin, poznáte to pravé potěšení, které je nejlepší prožívat společně s ostatními. A přesně to vám nabízí laserová střílečka lasergame, kterou si užijete, ať už máte libovolný věk a jakékoli pohlaví.

Aztec (1)

A nevěřte tomu, že pistole nejsou pro holky, protože se možná budete divit, až vám právě tyto holky dají co proto. Je to výzva, která se nachází v laserové aréně v Praze, kam jste srdečně zváni. Dostanete se tam věru snadno, a to i autem, protože parkování je zajištěno v bezprostřední blízkosti areálu, či případně v přilehlém obchodním centru. Nicméně ta nejdůležitější jistota musí být ta, že se na vás dostane řada. A to si nejlépe pojistíte pomocí rezervace termínu online na webových stránkách laserové arény. Na webu si můžete přečíst také něco o tom, co konkrétně zde na vás čeká, a jaké jsou reakce těch, kdo si už podobné zážitky vychutnali. Vzhledem k tomu, že máte na výběr z mnoha herních módů a hned dvou skvělých arén, tak svou zábavu nikdy nevyčerpáte.

Ať už se budete pohybovat v prostředí aztéckých ruin anebo tajemného bludiště, ať už se pustíte do hry podle libovolných pravidel, vždycky to bude napínavé a budete mít na co vzpomínat. A aby se vám dobře vzpomínalo, je tady pro vás prostředí baru, kde můžete detailně rozebrat všechny své zážitky i herní strategie.
Jestliže vás tato zábava osloví, neváhejte ji darovat také svým blízkým, které by mohla rovněž potěšit. Jedná se o originální dárek, který se neomrzí tak jako třeba víno a bonboniéra.

labyrint (15)

Rovněž se jedná o ideální team buildingovou aktivitu pro všechny pracovní týmy, které by chtěly posílit vzájemné vazby mezi kolegy na pracovišti.

Mohlo by se vám líbit...