Lineární kolejnicové vedení

Lineární kolejnicové vedení má různé druhy použití. Skládá se z pevného vodicího profilu. Tento profil však není tím jediným, co zde ještě najdete. Samozřejmostí jsou i kuličkové vozíky. Kolik jich může být? Může se jednat o jeden kuličkový vozík nebo o více. Nejčastější jsou 3 kuličkové vozíky. Vybírat si díky tomu můžete hned z několika různých druhů výrobků. Existuje až 15 typů vozíků. Jedná se o kuličkové nebo kladkové typy o různých délkách. K dispozici jsou hned dvě délky, ze kterých si můžete vybírat. Široký výběr je pro naše klienty přívětivý.

sváření

Snažíme se uspokojit veškeré potřeby, priority a náročnosti obsluhy našich zákazníků. Produkty zajišťují velice hladký posuv. Pravidelný cyklus může být neustále opakován. Vyrábíme pouze kvalitní a spolehlivé výrobky. Zatížení může být opravdu obrovské nebo pouze malé, záleží na konkrétní aplikaci. Posuv je možný pro zatížení od 5 kil až po 600 kg na jeden vozík.
Výrobce kolejnicového vedení je společnost Chambrelan jako jediná na trhu. Drží si své postavení na předních pozicích.

Více informací o produktu

  • Celý produkt tvoří vozík. Vozíček se pohybuje uvnitř kolejnice.
  • Dodáváme kolejnice i s vozíky.
  • Jejich velkou výhodou je nosnost. Zvládnou i velké zatížení.
  • Jednoduchá montáž vás zaručeně potěší. Instalace je snadná a bezproblémová.
  • Kolejnice jsou vyráběné z oceli tažené za studena.
  • Jednoduchost oceníte také v údržbě. Praktická část – ocení ji každý spotřebitel.


průmysl
Oběh kuliček a kladičky
Oběh kuliček – jeden ze dvou typů. Vozík má vnitřní oběh kuliček a posouvá se po pevné kolejnici. Oceníte vysokou odolnost proti zátěži.
Kladičky – vozík s několika kladkami. Posouvá se po pevné kolejnici. Samozřejmostí je jeho tichý chod. Má excentrickou prostřední kladku. Čili ji můžete seřídit a nastavit tak, jak potřebujete. Při montáži si určíte vůli pohybu.
Hliník, ocel nebo nerez, to jsou všechno materiály, se kterými pracujeme. Dokážeme vytvořit i určitý výrobek na míru a podle zadaných parametrů od zákazníka.

Mohlo by se vám líbit...