Dokumentujte z výšky

Z výšky je krásný pohled na svět. Člověk se ocitne blízko mraků, může mít hlavu v oblacích, jenomže někteří z nás chtějí pevně stát nohama na zemi, proto je lepší, když si raději zapůjčíte drona. Chtěli byste to vyzkoušet? V tom případě si dejte rezervaci. Je to opravdu jednoduché!

slunce za mrakem

Můžete se proletět s tímto krásným a velice moderním zařízením kdekoliv, kde budete chtít. Využívají je lidé pro soukromé potřeby a také pro profesionální účely. Můžete s ním cokoliv zdokumentovat, vyfotit, nafilmovat, zkrátka možností je opravdu na výběr. Nehledě na to, že každý malý kluk by si to chtěl vyzkoušet, proto je to i hezký dárek. Stačí si na pár dní dát rezervaci. Ceny se liší podle toho, po jak dlouhou dobu budete mít přístroj zapůjčený.

Půjčovna dronů vám k tomu poskytne všechny potřebné maličkosti a samozřejmě zprostředkuje zaškolení.
fotomontáž se psem

V ceně je zahrnuto:

Ø DJI Phantom P4 Pro

Ø Ovladač dálkový

Ø Dvě baterie

Ø Stanice pro nabíjení

Ø Karta paměťová

Ø Ochranné kryty pro vrtule

Ø Obal pro transport a přenášení

Ø Profesionální zaškolení

V ceně není zahrnuta kauce ve výši 25 000Kč, která je vratná. Moderní technologie stojí opravdu spoustu peněz, takže je to snad z naší strany pochopitelné.

Pro soukromé i firemní účely

Použití je opravdu rozsáhlé a ohromně obšírné. Tyto malé leč velice zkušené a profesionální přístroje jsou opravdu moderní. Vydrží létat až 30 minut na jedno nabití. Mohou se vzdálit až do 7 kilometrů. Jsou skvělými pomocníky v soukromé sféře, ale také s nimi dokážete cokoliv z pohledu firemních účelů. Z výšky to vypadá jinak. Využijte tyto inovativní přístroje a nechcete s na pár dní okouzlit moderní technikou. Můžete s nimi pořizovat fotografie, natáčet videa, pořizovat úžasné záběry. To všechno a ještě daleko více toho zvládnete s typem Phantom.

Je zde také možnost dlouhodobého pronájmu za individuální ceny.

Mohlo by se vám líbit...