Opálení, se kterým budete spokojeni


Mnoho lidí od samotného opalování v průběhu léta odrazuje skutečnost, že vyžaduje mnoho volného času, a ne vždy se jim podaří vyhnout se nepříjemnému spálení. Pokud totiž pobyt na sluníčku prodloužíte, vaše kůže vám to dá na známost v podobě rudé barvy, se kterou se budete stydět chodit mezi lidi.
Období léta ovšem není jediné, kdy se můžete pokusit dosáhnout hnědšího odstínu vaší pokožky. V soláriu Brno Naomi Brno si můžete ušetřit čas a dopřát si takový odstín, aby se pro vás stalo opalování radostí.výstava solária

Během krátké chvíle rovnoměrné opálení

Takového luxusu na sluníčku jednoduše nedosáhnete. Přístroje, které jsou špičkové a moderní, vám v soláriu nabídnou rovnoměrné opálení celého vašeho těla bez toho, abyste se spálili, a to už během několika minut. I když je nutné návštěvy aplikovat pravidelně, vždy je to lepší způsob k tomu, jak si zorganizovat váš čas a nestresovat se v době, kdy venku aktuálně svítí slunce tím, že se musíte opálit. V okamžiku, kdy budete mít prostor k tomu – navštívit nás, si dopřejete opálení snadno a rychle.

  • Vybrat si můžete ze 7 horizontálních a 1 vertikálního solária, ovšem oblíbená je i novinka, jakou je to kolagenové.

Permanentky, slevy a dárek pro vaše blízké

Ušetřit můžete i díky tomu, že si zakoupíte permanentku, která vás vyjde finančně levněji. Díky ní totiž získáte mnoho slev a výhodných vstupů do solária, což samozřejmě není vůbec na škodu.
Jestli toužíte potěšit někoho ve vašem okolí originálním dárkem a víte, že by ho možnost získat hnědší pokožku potěšila, neváhejte mu permanentku zakoupit a darovat k narozeninám nebo Vánocům.horizontální solárium

Konec bílých míst

Na opalování je největší nevýhodou převážně to, že zakrytá místa (v případě plavek, triček nebo šortek) vám zůstanou bílá. Tomu se ovšem můžete snadno vyhnout návštěvou solária, kdy budete mít po celém těle rovnoměrné opálení, kterého na koupališti bohužel nedosáhnete.

Mohlo by se vám líbit...