Tvaroh pomůže v boji s vráskami

Vrásky asi čekají na každého. A jestliže nechceme pomocí plastických operací vypadat jako monstra, asi se s nimi budeme muset smířit. Není ale určitě potřeba vypadat jako legendární „bába Tutovka“ v podání sympatické paní Valerie Kaplanové. Můžeme dopady času prostě oddálit anebo zmírnit.
o   Nejprve se drobné vrásky objeví kolem očí.
o   Jsou to malé vějířky, o které se nám postarala mimika obličeje.
Ty nám pomůže vyhladit obyčejný tvaroh.Smícháme ho s medem v poměru jedna ku jedné, přidáme pleťový krém, který běžně používáme. Vzniklou směs naneseme na oblast kolem očí asi na dobu dvaceti minut. Trochu tvarohu si nechte stranou a zabalte ho do gázy. Pokud si přiložíte tvaroh na oční víčka, zbavíte se kruhů pod očima.
vrásčitá žena

Hlavu vzhůru

Mnoho lidí má ten názor, že na ženě se věk pozná podle vrásek na krku. Tato oblast je velmi namáhaná, a proto se tu opravdu brázdy objeví velmi brzy.
·        Ženy často vrásky na krku trápí natolik, že se snaží hlavu prostě klopit.
o   To je ta nejhorší cesta.
o   Choďte s hlavou vztyčenou.
o   Kůže se bude napínat. Vrásky se nebudou tvořit tak brzy a nebudou tak hluboké.
náhrdelník na krku
Další činnost, při které trpí pokožka na krku, je sezení u počítače.Pokožka na krku se tak mačká a vytvářejí se nové a nové vrásky. Stejně nežádoucí je čtení v posteli, kdy máte hlavu vysoko podloženou polštáři, nebo dlouhé sezení s ručními pracemi. Další radou, jak zlepšit svou pleť, je správně dýchat. Že to zní divně? Vůbec ne. Zkuste se usadit před televizi s narovnanými zády a zhluboka dýchejte. Výsledky se brzy dostaví. Organismus se okysličí a odplaví se i nahromaděný stres. Na škodu rozhodně není přidat do svého jídelníčku potraviny s vyšším obsahem vitamínu C. To je velký bojovník proti vráskám. Jen je dobré pamatovat si jednu moudrost – všeho s mírou. Stačí si denně vymačkat do vody půlku citronu.

Mohlo by se vám líbit...