Kvalita, kterou oceníte

Hledáte vhodné ohraničení pozemku? Nevíte, co vybrat? Chcete něco originální ale přesto hezkého a praktického? Zvažujete beton? v tom případě jste si zvolili praktický a také působivý a elegantní materiál, ze kterého lze vykouzlit oplocení a ohraničení pozemku jak pro rodinné domy, tak také pro firmy. Dokáže se přizpůsobit jak velkým, tak i malým pozemkům a nic není překážkou. Tento prvek je velice kvalitní a má dlouhou životnost.

kancelář, žena stojí u tabule a ukazuje muž

A. Krásné, prvotřídní a profesionální

Každý typ je jedinečný a originální. Záleží na tom, co si klient zvolí. Přizpůsobit se dají rozměry, dekory i materiály. Klienti tedy mohou vybírat z různých výšek i šířek oplocení také z různých dekorů. Všechny materiály jsou české výroby, na preciznosti a kvalitě si zakládáme. Přitom se však cenově snažíme držet standardů, abychom byli dostupní pro kompletní klientelu.

Výroba i montáž, alias poskytujeme kompletní služby

Samozřejmostí jsou kompletní služby a to od samotného začátku, přes návrh a projekt až po kompletní realizaci, výrobu a montáž. Všechno je pro naše klienty dostupné.

Ø Ploty pro firmy

Ø Ploty pro rodinné domy

Vyrábíme a zpracováváme zakázky jak pro firmy, tak také pro rodinné domky nebo samostatné pozemky bez stavby či pro chaty. Záleží vždy na potřebách klienta. Navrhneme možné řešení samozřejmě s přihlédnutím k Vašim potřebám a požadavkům. Zohledníme veškeré proměnné, velikost i zajímavost pozemku a navrhneme řešení. Spolupracujeme s klienty od návrhu, přes montáž až po realizaci až do samotného konce.

Zajistit můžeme i výkopové práce a další terénní úpravy.
zahrada, s posekanou krátkou trávou, vidět jsou keře, v pozadí stromy a květiny

B. Vybírat můžete z různých variant

Betonové ploty https://www.montazmpc.cz/ představují krásnou a inspirativní možnost, jak si zpříjemnit a zútulnit pobyt na Vaší zahradě. Chrání před nepříjemnými pohledy sousedů, zároveň vypadají půvabně a jsou každým coulem originál. K dispozici jsou v různých variantách a odlišných verzích i barvách, takže je z čeho vybírat. Můžete dokonce kombinovat různé styly a vytvořit si tak vlastní a jedinečné ohraničení pozemku.

Mohlo by se vám líbit...