V létě chladí, v zimě hřeje

Také svádíte marný každodenní boj s prachem, popřípadě s pyly, které neustále ohrožují vás i vaše blízké. Možná vás překvapí jednoduchost řešení, které vám nabízíme. Zkvalitněte své bydlení a nechte si do vaší domácnosti nainstalovat vzduchotechniku, díky které se zbavíte všech nečistot v ovzduší vaší domácnosti.
 
V současné době najdete v nabídce celou řadu domácích klimatizací, které díky množství různých filtrů kvalitně vyčistí vzduch. Je samozřejmě důležité obrátit se na odbornou firmu, která vám klimatizaci nejen nainstaluje, ale bude se podílet i na výběru vhodném právě pro vaši domácnost.
 
Při výběru se musí kromě ceny vzít v úvahu i celá řada dalších kriterií. Uvádíme ty nejdůležitější:
·         výkon
·         prostor
·         počet oken
·         počet používaných spotřebičů
·         hlučnost
·         design
 
Pro využití v domácnosti můžete vybírat ze dvou základních typů, a to mobilní nebo dělenou klimatizaci. Jak už z názvu vyplývá, mobilní klimatizaci je možné přemísťovat mezi jednotlivými místnostmi podle vaší potřeby. Má samozřejmě menší výkon, nižší pořizovací cenu a je vhodná spíše pro původní záměr, a to je ochlazení vyhřáté místnosti.
 
Mnohem dokonalejší je dělená klimatizace, která se skládá z venkovní a vnitřní části. Umístění vnitřní části je vždy individuální a záleží nejen na prostoru, ale také na vašich požadavcích a představách. Tento typ vzduchotechniky je již schopný zajistit nejen ochlazování vzduchu v horkých letních dnech, ale také již zmíněné vyčistění vzduchu ve vaší domácnosti nejen od prachu a pylů, ale také od roztočů, virů a bakterií.
 
Jistě vás potěší i skutečnost, že klimatizaci můžete v dnešní době využívat během celého roku, protože nejen v létě vzduch ochlazuje, ale v zimě je schopná vzduch ohřívat. A proto v případě, že chcete zdravě bydlet, pořiďte si kvalitní klimatizaci.

Mohlo by se vám líbit...