Váš úsměv bude pro druhé darem

O svou tělesnou schránku pečujete pravidelným pohybem. Chodíte do fit centra, pomalu denně jezdíte několik kilometrů na kole a zdravá výživa je už mnoho let naprosto běžnou součástí Vašeho jídelníčku. Ale pak se usmějete a veškeré Vaše úsilí je sníženo nejméně o polovinu.

čslist

Proč nedbáte také o svůj chrup? Vždyť úsměvem darujete ostatním lidem dobrou náladu. A ty Vaše zuby, to je teda něco. Nechte si je srovnat ! A nevymlouvejte se, že jste už ve vyšší věkové kategorii, a proto to nejde. Všechno jde.

Proč už jste s tím vlastně dříve nic neudělali? Vypadáte skvěle. Máte úžasnou postavu, Vaši tělesnou kondici by Vám mohl leckdo závidět. Ale na zuby jste se vykašlali? Je něco mezi nebem a zemí, co Vám brání navštívit dentistu, respektive ortodoncii, kde se Vám na Vaše zoubky podívají pěkně zblízka?

K dokonalosti Vašeho vzhledu chybí tak málo! Už jste se někdy podívali do zrcadla se širokým úsměvem? Co ten chybějící zub? Co ty pokřivené přední zuby? I když je máte pěkně bílé, přesto nevypadají dobře. Vy už jste si zvykli. Ale co Vaše okolí? Chcete na něj působit opravdu dokonale? Potom je zásah do Vašeho chrupu nezbytný, je to tak? A navíc i Vaše práce s lidmi je dalším důvodem, proč byste měli vypadat skvěle, včetně Vašeho úsměvu, při kterém jsou zuby krásně vidět. Ti lidé, se kterými pracujete, na Vás musí hledět mnohdy několik hodin. Ale Vy musíte zaujmout obsahem svých slov, a ne něčím zcela odlišným. Vy přece nechcete, aby se lidé zabývali Vašimi chybějícími, nebo křivými zuby, místo aby sledovali Váš projev.

zuby

Napravíte to jednoduše. Udělejte si čas a navštivte pracoviště ortodoncie. Poraďte se, co se dá s Vaším úsměvem udělat. Věřte, že řešení pro Vás dentisté najdou. Ani pokřivené zuby, nebo zuby chybějící nejsou překážkou k vytvoření Vašeho nového, dobrou náladu darujícího úsměvu.

Mohlo by se vám líbit...