Získejte finance bez starostí

Naše společnost toleruje záznamy, nízké příjmy, nízké daňové přiznání podnikatelů, ale zároveň poskytuje velice výhodné podmínky, které se podobají úvěrů u běžných bankovních institucí https://www.hypotekybezregistru.cz/.

dolary

Peníze na cokoliv, co potřebujete bez dokládání účtů
Jednou z výhod je i fakt, že peníze z úvěru můžete použít jakýmkoliv způsobem.
Rozlišujeme dva základní typy úvěrů. Jedním z nich je podnikatelský a druhý spotřebitelský.

Úvěr na dluhy a exekuce

V případě podnikatelů je to jasně dané. Podnikatelský úvěr si mohou sjednávat pouze podnikatelé, proto jistě víte, že pokud jste firma nebo podnikatel, můžete si tento typ úvěru sjednat. Podnikatelé se často dostávají do problémů vlivem ušlého zisku. Často potřebují překlenout nějaké horší období, a než zisk znovu dorazí, dostávají se do finančních potíží. Stává se to také v případě, že se nepodaří dojednat nějakou zakázku, nebo se zakázka úplně zruší a firma do ní již investovala nějaké peníze a také čas. Mohou však přijít ještě větší rány a náhle jsme ve firmě úplně bez finančních prostředků a nemáme ani na běžné měsíční výdaje, výplaty, hrazení OSSZ, vyplacení finančního úřadu a dalších běžných poplatků.

dům

 • Podnikatelský úvěr:
  1. Sjednávají si ho pouze podnikatelé, firmy a OSVČ.
  2. Peníze se používají do podnikání.
  3. Financovat s nimi můžete běžné potřeby ve firmě, nákup materiálů, služeb, zařízení i vybavení. Daleko častěji se však peníze používají na vyplacení dluhů, splacení závazků, na úhradu faktur, exekucí a dalších potřebných věcí.
  4. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí – dům, byt, pozemek, hala, komerční objekt, správní budova, kanceláře, administrativní objekty, hotely, penziony, restaurace, nájemní domy a mnoho dalšího.
  5. Doba splatnosti až 30 let.
  6. Získat můžete až 70 % z odhadu nemovitosti.
  7. Předem žádné poplatky neplatíte.
  8. Návrh provedeme zdarma.
  9. Peníze můžete mít do 24 hodin od podpisu smlouvy.
  10. Běžná úroková sazba od 7 % p.a.
  11. Pro VIP klienty bez záznamu nebo pouze s drobným záznamem, máme připravenou ještě výhodnější úrokovou sazbu již od 4 % p.a.

Mohlo by se vám líbit...