Vezměte si hypotéku

Pokud potřebuje nějaký ten podnikatel peníze, může si je vydělat. Je to jednoduchý návod, který ale v reálu nejednou nefunguje. Protože ani ten nejpracovitější soukromník nemá vždy na růžích ustláno, i tomu se ne vždy daří. Často má potíže i tehdy, snaží-li se sebevíc, ani maximální nasazení v jeho případě úspěch nezaručuje.
A pokud si pak někdo takový momentálně nedokáže vydělat tolik, kolik by potřeboval, nezbývá mu, než si chybějící finanční prostředky na překlenutí těžkých časů půjčit.

česká koruna

A pokud potřebuje ony peníze rychle a v poměrně velkém množství, sází nejednou na nějakou tu nebankovní hypotéku. Protože to je finanční produkt, u kterého uspěje každý, kdo má nějakou tu nemovitost, jíž by se za onen úvěr mohl zaručit. A nemusí se jednat nezbytně ani o nějaký dům, ani o byt, chatu, garáž, továrnu a podobné stavby. Nabízí se totiž třeba i hypotéka na pozemek, jenž má ten který podnikatel ve vlastnictví.

Takovou nemovitost pak stačí jednoduše nabídnout zvolené nebankovní společnosti do zástavy a rázem je tu možnost získat prostředky až ve výši sedmi desítek procent její odhadní ceny. S tím, že se pak poskytovatel těchto financí nejen nezdráhá půjčit, ale naopak i u těch nejkomplikovanějších případů hledá cestu, jak by bylo možno vyhovět.
Což v praxi znamená, že lze splácení takto půjčených prostředků natáhnout i na dlouhé tři desítky let, čímž se výše splátek sníží natolik, že si ji může dovolit prakticky každý. Ovšem současně tímto řešením není nikdo definitivně spoután, a pokud se mu později začne dařit, může vše splatit kdykoliv i předčasně a bez jakýchkoliv sankcí.

koruny

Díky záruce v podobě oné nemovitosti – klidně i jen již zmíněného pozemku – se tu pak mimo dlouhé doby splácení a nízkých splátek nabízejí i jiné výhody. Třeba značná benevolence při prověřování žadatelovy schopnosti splácet, nebo ochota ‚přehlédnout‘ i nějaké ty záznamy v registrech dlužníků a dokonce i běžící exekuce.
To vše bez poplatků předem, s nízkými úroky a s možností použít půjčené peníze na cokoliv.
A udělat je třeba vlastně jenom jediné. Vyplnit jednoduchý formulář na internetu. O vše ostatní už se postará poskytovatel sám. A to je příjemné, nemyslíte?

Mohlo by se vám líbit...