Víte, kolik existuje sociálních sítí?

Sociální sítě umožňují svým registrovaným členům vytvářet si buďto osobní, anebo firemní profil, který může být veřejný, anebo částečně veřejný. Lidé na sociálních sítíchspolu mohou komunikovat a sdílet informace, ale například sdílet i různé fotografie a videa. Registrovaní členové sociální sítě zde mohou navzájem rovněž chatovat provozovat další aktivity. Sociální síť vlastně znamená skupinu lidí, kteří spolu komunikují různými prostředky. V současné době je nejznámější sociální sítí na světě Facebook. Tato sociální síť zahrnuje více než padesát miliónů stránek. Na Facebooku najdeme dvě stě čtyřicet miliard fotografií. Je zde možnost vytvořit si firemní profil a obsahuje množství nástrojů.
ikony a kontinenty


Jaké jsou další sociální sítě?


§  YouTube

 Tato sociální síť s videi je v současnosti druhou největší a stále se rozrůstá.


§  Google Plus

Tato sociální síť náleží pod společnost Google a spojuje množství různých služeb od vyhledávače Google. Pokud zde máte profil, Google vaše informace zařadí na výhodná místa ve svém vyhledávači. Tato sociální služba rovněž umožňuje vkládat různé fotografie a videa, chatovat a nabízí množství dalších nástrojů.
twitter na klávesnici

§  Twitter

Tato sociální síť je v současné době dostupná ve dvaceti jazycích. Na této sociální síti je možné vkládat zprávy, fotografie, ale i videa.


§  LinkedIn

Tato sociální síť je pro profesionály největší na světě. Studenti z vysokých škol zde tvoří nejrychleji rostoucí skupinu. Zde se často nabízejí volná místa pro uchazeče o zaměstnání. Sociální síť je skvělým místem pro získávání klientů, informací, práce a uzavírání obchodů.


§  Qzone

Sociální síť Qzone patří Číně. Můžete si zde zdarma vytvořit blog a fotografiemi a poslouchat hudbu. Tato sociální síť se řadí k největším a nejaktivnějším na světě.
sociální síť na mobilu

§  MySpace

Sociální síť MySpace ma značné množství komunity a vysokou návštěvnost. Podobně jako Facebook tato sociální síť umožňuje vytváření členského profilu a hledání přátel.

Mohlo by se vám líbit...